Aromaterapi

Ankara profesyonel masajın adresi scopus spa aroma terapi masaj hizmeti.

Bitkilerin, yaprak, kabuk, meyve, çiçek, tohum, sap, kök gibi farklı bölümlerinden çeşitli şekillerde elde edilen güzel kokulu yağlar aracılığıyla ruh-beden-zihin dengesinin düzene sokulması için kullanılan en güzel ve en zevkli yöntemlerden biridir.

Duyu organımız içerisinde bilinçaltımızı uyaran tek duyu, koku duyumuz olup, buna aracılık edende uçucu yağ dediğimiz (uçucu yağların gerekli uyarıyı yapabilmesi için saf olduğundan emin olunması gereklidir. Biz Ankara’da Scopus Spa Merkezi olarak Fransa’nın Provence Bölgesinde yetiştirilmiş bitki ve tohumlardan, soğuk sıkım metodu ile elde edilmiş olan % 100 saf Durance yağlarını kullanmaktayız) aromaterapik kokulardır.

Kokuların beynimizin karmaşık sisteminden geçmeden, direkt limbik sistemi uyararak, biz farkında bile olmadan vücudumuzun eksiklik duyduğu bazı şeyleri tamamlayıp dengede kalmamızı sağlıyor olması tabiatın bize sunduğu mucizelerden biridir. Bedenimizi, zihnimizi ve bilinçaltımızı uyararak dengeye getirmemize yardım eden farklı uçucu yağlar vardır. Biz Scopus ailesi olarak bu uçucu yağları saf üzüm çekirdeği yağıyla harmanladıktan sonra terapistlerimizin sihirli elleri ve bu ellerle yapılan harika bir masaj vasıtasıyla siz değerli misafirlerimizle buluşturuyoruz.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image