Sultan Masajı

ankara scopus spa profesyonel iki terapistinin senkorize halde uygulanan, 4 el masajı olarak da bilinen bir masaj tekniğidir.Masajın amacı ise iki farklı enerjiyi aynı anda vücuda vermek ve vücutta var olan negatif enerjiyi pozitif enerjiye döndürmektir.

Uygulama esnasında kullanılan, durance marka ürünler ile hazırlanan aroma terapi masaj yağları sayesinde vücutta daha derin bir dinlenme hissi oluşturulmaktadır. Bu sayede vücudun günlük dengesi sağlanmış olur ve kişi güne daha pozitif bir başlangıç yapabilir hale gelir.
Yoğun çalışan kişilerin üzerindeki stres, yorgunluk, bunalmışlık hissini tamamen ortadan kaldırmaya yönelik sultan masajı ile bedenen ve ruhen arınmak mümkün aynı zamanda derin bir huzura kavuşmak için en etkili doğal yöntemlerden biri olduğu da söylenebilir .Gündelik yaşantıda karşılaşılan tüm olumsuz düşüncelerin yok edilmesi gibi pozitif sonuçlar da kazandırmaktadır.
dört el terapisi yaklaşık olarak bir saatlik bir sürede uygulanmaktadır. Baş bölgesinden ayak parmaklarına kadar vücudun tüm bölgesi sultan masaj uygulamasının kapsamına girmektedir. Bugüne kadar deneyimlenen birçok masaj tekniğinden farklı ve yarattığı etki sebebiyle tartışmasız en iyilerinden biridir.Sizde bu eşsiz deneyimi yaşamak ve hayatınıza yeni bir anlam katmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bu unutulmaz masaj hizmetinden faydalanabilirsiniz.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image