Anti Stres Masajı

vücudun her bölgesine uygulanan özel bir masaj türüdür. Öncelikle yüz bölgesinden başlayan masaj, baş, boyun çevresi, sırt ve ayak tabanlarına kadar inilerek özel hareketler ile tüm vücudun sakinleşmesine ve gevşemesine yardımcı olmaktadır.

Scopus’ta Anti Stres Masajı, çok özel bitkisel yağlar kullanılarak yapılmakta ve çok daha etkili sonuçların ortaya çıkması kaçınılmaz hale gelmektedir. Kullanılan bitki yağları ortama yaydıkları özel kokular ile ruhunuzu dinlendirirken aynı zamanda kafanızdaki karmaşık sorunların yok olmasına da neden olmaktadır.

Scopus Spa Merkezinin deneyimli terapistleri yumuşak hareketler ile tepeden tırnağa tüm kaslarınızın her bir bağlantısına nazikçe dokunarak, var olan stresinizin dışarı atılmasına ve kaslarınızın gevşemesine yardımcı olmaktan mutluluk duymaktadırlar.

Ritmik hareketler eşliğinde vücudunuzda ahenkli bir melodi gibi Kas ve dokuların yumuşaması sağlanırken, vücudun enerji noktalarına özellikle baskı uygulanarak strese dayalı olarak biriken negatif enerji kolay bir şekilde dışarı atılmaktadır.

Anti Stres Masajı, sayesinde sinir sisteminiz düzene girmekte ve vücudunuzdaki tüm negatif gerilim, Scopus Spa Merkezimize özel olarak hazırladığımız bitkisel anti-stres masaj yağları sayesinde tüm vücudunuzdan kolayca sıyrılıp yok olmaktadır. Masaj süresi 60 dakikadır.

Style switcher RESET
Body styles
Color scheme
Background pattern
Background image